piątek, 28 października 2011

Czasu brak

Ten tydzień to  dla mojego organizmu jakiś maraton.Codziennie wcześnie wstaję, późno kładę się spać, późno wracam do domu i ciągle mam co robić. Jak juz siądę przed tv żeby serialik obejrzeć to albo z żelazkiem w ręku albo coś porządkuję, a w najlepszym wypadku szukam czegoś w necie albo tworzę pisma. A wszystko dlatego, że zmieniam pracę. Dziś prawdopodbnie złożę wypowiedzenie i nie ukrywam, że mam niezłego stresa bo to mój pierwszy raz:) 
Z zestawu zimowego dla Kubusia mamy czapkę , szalik, kurtkę, pożyczone spodnie, dlatego musze dokupić w najbliższym czasie drugie żeby były na zmianę  i dziś dokupię w kolorze czapki rękawiczki. Buciki zamówiłam na Allegro z firmy Mrugała. Może ktoś z Was kupował takie dziecku i podzieli się ze mną spostrzeżeniami?
Kubuś znowu przeziębiony. Bujamy się z tymi chorobami ciągle ostatnio. Jedno przeziębienie wyleczymy - nadchodzi drugie. Nie mam już pomysłu co do sposobów leczenia, które by pomogły mojemu żłobkowemu Chłopczykowi. A przecież we wtorek zamierzamy na cmentarzu prezentować nowy zestaw  szalikowo-czapkowy:)

+ + + + + + + + + + +

Wypowiedzenie złożone. Ręce mi się oczywiście spociły, ale tera czekam tylko na info czy pracodawca wypuści mnie na mocy porozumienia.

3 komentarze:

 1. No a my mamy zamiar g oglądać i nie dostać w prezenice wirusa :)Leczcie się i kurujcie, ostatnio przeczytałam, że dla dziecka to normalne mieć nawet 8 przeziębień w roku, tylko która matka to wytrzyma??

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wytrzymuje bo nie mam wyjścia ;-)

  Nie wiem jak kurujecie Młodego, u nas na stałe od trzech tygodni jest Engystol, Lymphomyosot i Rutinacea, w diecie dużo czosnku, miodu, cytryn, malin i czarnej porzeczki. Polecam też rokitnik i dziką różę.

  Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Herbatka z imbirem, lub syropek własnej roboty z cebuli i miodu dla Kubusia będzie pomocny. Mam nadzieję, że wypowiedzenie zostało w miarę zrozumiale przyjęte przez pracodawcę (byłego ;))
  Zdrówka dla Kubusia -kajtusiowa mama

  OdpowiedzUsuń